Binalar Başkent:Loncalar

Stronghold Kingdoms Wiki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Loncalar parişteki tüm köylerin binalarının üretkenliğini arttırır. Bu binalar yalnızca pariş başkentlerine dikilebilir.

Kaynak Üretimi Loncaları

Oduncular Loncası

Guild wood.png
Oduncular loncası parişteki tüm köylerin ağaç üretimini arttırır ve geliştirmek için gıda gereklidir. İlk inşa maliyeti 100 altın ve 1 Flamadır.

Taş Ocağı Loncası

Guild stone.png
Taş ocağı loncası parişteki tüm köylerin taş üretimini arttırır ve geliştirmek için gıda gereklidir. İlk inşa maliyeti 300 altın ve 2 Flamadır.

Demir Madencileri Loncası

Guild iron.png
Demir madencileri loncası parişteki tüm köylerin demir üretimini arttırır ve geliştirmek için gıda gereklidir. İlk inşa maliyeti 500 altın ve 3 Flamadır.

Zift İşçileri Loncası

Guild pitch.png
Zift işçileri loncası parişteki tüm köylerin zift üretimini arttırır ve geliştirmek için gıda gereklidir. İlk inşa maliyeti 500 altın ve 3 Flamadır.

Gıda Üretimi Loncaları

Meyve İşçileri Loncası

Guild apples.png
Meyve işçileri loncası parişteki tüm köylerin elma üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 100 altın ve 1 Flamadır.

Süt İşçileri Loncası

Guild cheese.png
Süt İşçileri loncası parişteki tüm köylerin peynir üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 300 altın ve 2 Flamadır.

Hayvancılar Loncası

Guild meat.png
Hayvancılar loncası parişteki tüm köylerin et üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 400 altın ve 3 Flamadır.

Fırıncılar Loncası

Guild bread.png
Fırıncılar loncası parişteki tüm köylerin ekmek üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 600 altın ve 3 Flamadır.

Sebze İşçileri Loncası

Guild veg.png
Sebze işçileri loncası parişteki tüm köylerin sebze üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 400 altın ve 3 Flamadır.

Balıkçılar Loncası

Guild fish.png
Balıkçılar loncası parişteki tüm köylerin balık üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 300 altın ve 2 Flamadır.

Bira Üreticileri Loncası

Guild ale.png
Bira üreticileri loncası parişteki tüm köylerin bira üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 500 altın ve 3 Flamadır.

Silah Ustaları Loncası

Yay Ustaları Loncası

Guild bows.png
Yay Ustaları loncası parişteki tüm köylerin yay üretimini arttırır ve geliştirmek için gıda gereklidir. İlk inşa maliyeti 500 altın ve 3 Flamadır.

Mızrak Ustaları Loncası

Guild pike.png
Mızrak Ustaları loncası parişteki tüm köylerin mızrak üretimini arttırır ve geliştirmek için gıda gereklidir. İlk inşa maliyeti 750 altın ve 4 Flamadır.

Zırh Ustaları Loncası

Guild armour.png
Zırh Ustaları loncası parişteki tüm köylerin zırh üretimini arttırır ve geliştirmek için gıda gereklidir. İlk inşa maliyeti 1,000 altın ve 5 Flamadır.

Demirciler Loncası

Guild sword.png
Demirciler loncası parişteki tüm köylerin kılıç üretimini arttırır ve geliştirmek için gıda gereklidir. İlk inşa maliyeti 1,250 altın ve 5 Flamadır.

Mancınık Ustaları Loncası

Guild catapults.png
Mancınık ustaları loncası parişteki tüm köylerin mancınık üretimini arttırır ve geliştirmek için gıda gereklidir. İlk inşa maliyeti 1,500 altın ve 7 Flamadır.

Ziyafet Malzemesi Loncaları

Avcılar Loncası

Guild ven.png
Avcılar loncası parişteki tüm köylerin av eti üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 300 altın ve 3 Flamadır.

Marangozlar Loncası

Guild furniture.png
Marangozlar loncası parişteki tüm köylerin mobilya üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 400 altın ve 3 Flamadır.

Metal İşçileri Loncası

Guild metalware.png
Metal işçileri loncası parişteki tüm köylerin mobilya üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 400 altın ve 3 Flamadır.

Terziler Loncası

Guild clothes.png
Terziler loncası parişteki tüm köylerin kıyafet üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 500 altın ve 3 Flamadır.

Şarap Tüccarları Loncası

Guild wine.png
Şarap tüccarları loncası parişteki tüm köylerin şarap üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 500 altın ve 3 Flamadır.

Tuz İşçileri Loncası

Guild salt.png
Tuz işçileri loncası parişteki tüm köylerin tuz üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 500 altın ve 3 Flamadır.

Baharat Tüccarları Loncası

Guild spice.png
Baharat tüccarları loncası parişteki tüm köylerin baharat üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 500 altın ve 3 Flamadır.

İpek Tüccarları Loncası

Guild silk.png
İpek tüccarları loncası parişteki tüm köylerin ipek üretimini arttırır ve geliştirmek için ağaç ve taş gibi kaynaklar gereklidir. İlk inşa maliyeti 500 altın ve 3 Flamadır.