Araştırma:Tarım

Stronghold Kingdoms Wiki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Tarım Araştırma Ağacı

Açıklama

Farming.png Tarım araştırma ağacı gıda üretimini geliştirir.

Meyve Bahçesi Yönetimi

Apple farming.png Meyve Bahçesi Yönetimi elma bahçelerine erişim sağlar ve üretkenliklerini arttırır. Bu araştırma 1. Mertebe'de başlatılabilir.

Süt Ürünleri Çiftçiliği

Dairy farming.png Süt Ürünleri Çiftçiliği süt ürünleri çiftliklerine erişim sağlar ve üretkenliklerini arttırır. Bu araştırma 2. Mertebe'de başlatılabilir.

Balıkçılık

Fishing.png Balıkçılık küçük balıkçı iskelelerine erişim sağlar ve üretkenliklerini arttırır. Bu araştırma 12. Mertebe'de başlatılabilir.

İPUCU: Küçük balıkçılık iskeleleri Nehir 1 veya Nehir 2 Köy tiplerine kurulabilir. Daha fazla bilgi için lütfen Köy Tablosu'na bakın.

Toprak Sürme

Plough.png Toprak Sürme şerbetçi otu, buğday, sebze ve elma çiftliklerinin üretkenliğini arttırır ve ayrıca HŞerbetçi Otu Çiftçiliği, Buğday Üretim, Sebze Hasadı, Bira Yapımı ve Fırın araştırma dallarını açar. Bu araştırma 2. Mertebe'de başlatılabilir.

Şerbetçi Otu Çiftçiliği

Research ComesFrom.jpg Spacer.png Hops farming.png Şerbetçi Otu Çiftçiliği bira evlerine erişim sağlar. Araştırmanın ileri kademeleri Şerbetçi Otu Çiftliklerinin üretkenliğini arttırır ve araştırma 3. Mertebe'de başlatılabilir.

Buğday Üretimi

Research ComesFrom.jpg Spacer.png Wheat farming.png Buğday Üretimi fırınlara erişim sağlar ve üretkenliklerini arttırır. Bu araştırma 8. Mertebe'de başlatılabilir.

İPUCU: Fırınlar Düz Arazi veya Ova köy tiplerine kurulabilir. Daha fazla bilgi için lütfen Köy Tablosu'na bakın.

Sebze Hasadı

Research ComesFrom.jpg Spacer.png Vegetable cropping.png Sebze Hasadı sebze çiftliklerine erişim sağlar ve üretkenliklerini arttırır. Bu araştırma 9. Mertebe'de başlatılabilir.

İPUCU: Sebze Çiftlikleri Düz Arazi veya Ova köy tiplerine kurulabilir. Daha fazla bilgi için lütfen Köy Tablosu'na bakın.

Bira Yapımı

Research ComesFrom.jpg Spacer.png Brewing.png Bira Yapımı tüm bira evlerinin bira üretimini arttırır. Bu araştırma 12. Mertebe'de başlatılabilir.

Fırın

Research ComesFrom.jpg Spacer.png Bakery.png Fırın tüm fırınların ekmek üretimini arttırır. Bu araştırma 13. Mertebe'de başlatılabilir.

Hayvan Bakımı

Animal husbandry.png Hayvan Bakımı et ve süt ürünlerinin üretimini arttırır. Bu araştırma 3. mertebede başlatılabilir ve ayrıca Hayvan Besiciliği ve Kasaplık araştırma dallarına erişmeyi sağlar.

Hayvan Besiciliği

Research ComesFrom.jpg Spacer.png Breeding.png Hayvan Besiciliği Et Üretim Çiftliklerine erişim sağlar ve üretkenliklerini arttırır. Bu araştırma 7. Mertebe'de başlatılabilir.

Kasaplık

Research ComesFrom.jpg Spacer.png Butchery.png 'Kasaplık tüm et üretim çiftliklerinin üretimini arttırır. Bu araştırma 10. Mertebe'de başlatılabilir.